denizli ikinci el bilgisayar alım satım

Bilgisayar Tamir Bakım Onarım Merkezi

denizli ikinci el bilgisayar alım satım

13 Temmuz 2020 denizli ikinci el bilgisayar alım satım denizli ikinci el laptop denizli ikinci el laptop alım satım denizli ikinci el notebook denizli ikinci el notebook alım satım ikinci el bilgisayar alım satım ikinci el laptop alım satım ikinci el notebook alım satım 0

Denizli ikinci el bilgisayar alım satım

İletişim : 0537 954 37 07

Bilgisayar alan yerler ve Laptop Alan yerler mi arıyorsunuz?  

Bilgisayar alan yerler;

Bilgisayar satmak için hemen numaraya tıklayıp zahmetsizce ( 0537 954 37 07 )  whatsapp üzerinden cihazın fotoğraf ve özellik gönderin fiyat verelim.

7/24 yazabilirsiniz. İlk fırsatta cevaplayacağız. ( Lütfen Sadece yazınız ve dönüşümüzü bekleyiniz, ilk fırsatta mutlaka cevap vereceğiz. Anlayışınız için teşekkürler.)

İkinci el bilgisayar alım , satım.

Denizli dışından kargo ile ürün alıyoruz!

Kargo ile göndermeyi tercih etmiyorsanız, bulunduğunuz şehirde cihazı teslim edip hemen ödemenizi nakit alabileceğiniz cihaz teslim noktalarımız için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Nakite ihtiyacınız varsa veya yeni bilgisayar alacağınız için eskisini elinizden çıkarmak istiyorsanız ürünlerinizi bize satabilirsiniz. Laptop alımı ve masaüstü bilgisayar alımı yapıyoruz. Aynı gün laptopunuzu satın alıp nakite çeviriyoruz. Cihaza fiyat verirken , laptop veya masaüstü bilgisayarınızın yaşı , kozmetik durumu, parçaların yorgunluğu gibi durumları göz önünde bulundurarak fiyat veriyoruz.

Bilgisayar satmak için bilgisayarın özelliklerine nasıl bakabilirsiniz?

İkinci el bilgisayar satarken , bilgisayarınızın fiyatını belirleyen en önemli unsur cihazın teknik özellikleridir.

Aşağıdaki yönergeleri izleyerek bize ekranın fotoğrafını çekerseniz fiyat verme işlemini hızlandırabiliriz. Aşağıda anlatılan şekilde üç fotoğraf gönderebilirseniz vereceğimiz rakam ön fiyat değil net fiyata daha yakın bir fiyat olacaktır.

Hemen fiyat istemek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Bilgisayarınızın özellikleri için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.
1. Fotoğraf için Masaüstünde 
Bu bilgisayar yazan ikona sağ tıklayın. Özelliklere tıklayın. Açılan pencerede İşlemci ve bilgisi bulunur. Bu ekranın fotoğrafını gönderin.

2. Fotoğraf için ; yine aynı penceredeki aygıt yöneticisini tıklayın. Açılan pencerede Disk Sürücüleri – Görüntü Bağdaştırıcıları bölümlerini açarak tamamı okunacak bir fotoğraf daha gönderin.

3. Fotoğraf için ; cihazınızı aydınlık bir ortamda farklı açılardan çekerek bize gönderim.

Bu üç fotoğraf bilgisayarınız hakkında bize bir ön bilgi verecektir.

Eğer cihazınızda ezik çizik kırık defo vb bir durum varsa bilgi vermelisiniz. Fotoğrafta dikkatimizden kaçması cihazı kusuru ile kabul ettiğimiz anlamına gelmez.

Markası modeli ne olursa olsun ikinci el masaüstü bilgisayar , tablet , dizüstü bilgisayar laptop alımı yapıyoruz.

Bilgisayar satmak Laptop Satmak

Süreç şu şekilde işliyor. 
Öncelikle cihazın bilgilerini ve fotoğraflarını bize gönderip mutlaka bir rakam aralığı veya duruma göre net rakam bilgisi alın. Eğer aynı şehirdeysek rakamı öğrendikten sonra hemen cihazı getirip kontrollerini yaptırıp ödemenizi anında alabilirsiniz. Belli rakamın üzerindeki cihazları banka hesabınıza gönderiyoruz. Duruma göre elden nakit alım da yapıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara