Denizli Bilgisayarcı

Bilgisayar Tamir Bakım Onarım Merkezi

Denizli Bilgisayarcı

7 Kasım 2018 Genel 0

BİLGİSAYAR BAKIM & ONARIM

İletişim : 05379543707

Tıpkı tüm elektronik aletlerde olduğu gibi bilgisayarınızın da bakıma ihtiyacı vardır. Eğer bilgisayarınızın bakımını gerçekleştirmezseniz yavaş çalışma veya hiç çalışmama gibi problemlere sahip olacaktır. Bunun için profesyonel bir bakım hizmeti alarak bilgisayarınız rahat çalışmasını sağlamalısınız. Ekstra koşullar söz konusu olmadığı sürece bilgisayarınızı eskisi gibi çalışır hale getirmek sadece 1 günümüzü almaktadır.

Sunduğumuz bilgisayar bakım hizmetleri

 • Gereksiz başlangıç programlarını kaldırmak
 • Virüs veya kötü amaçlı yazılımları kaldırmak
 • İsteğe bağlı olarak virüs veya kötü amaçlı yazılımlardan korunma programı yüklemek
 • Gelecekte yaşanabilecek problemlere karşı gerekli kontrolleri gerçekleştirmek
 • Bilgisayarınızın ortalama hızını yükseltmek
 • Toz ve buna benzer etkenlere yönelik temizlikleri gerçekleştirmek
 • Windows işletim sistemini, sürücüleri ve yazılımları güncellemek
 • Kayıt defteri ve yazılım çakışmalarını kontrol edip kaldırmak

Bilgisayar bakımını neden yaptırmalıyım?

Bilgisayarınızın daha hızlı açılmasını istiyorsanız bakım yaptırmalısınız. Bilgisayarınızda yer alan gereksiz başlangıç programlarını ve dosyaları kaldırarak bilgisayarınızın daha hızlı açılmasını sağlayabiliriz.
İnternet erişiminin daha hızlı olmasını istiyorsanız bakım yaptırmalısınız. Bilgisayarınızda yer alan kötü amaçları yazılımları, zararlı tarayıcı eklentilerini ve uzantılarını kaldırırız. Böylece tarayıcınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabiliriz.
Arka planda çalışan kötü amaçlı yazılımlardan kurtulmak için bakım yaptırmalısınız. Kötü amaçlı yazılımlar sadece tarayıcı eklentisi olarak karşınıza çıkmazlar. Bunlar bilgisayarınıza bulaştıkları zaman bilgisayarınız ortalama performansını olumsuz yönde etkilerler. Bakım yaptırarak bunlardan kurtulmayı başarabilirsiniz.
Kayıt defterinin temizlenmesini istiyorsanız bakım yaptırmalısınız. Artık kullanmasanız dahi zaman içerisinde bilgisayar programları geride bir takım kayıtlar bırakmaktadırlar. Bu kayıtlar çeşitli yeni yüklenen yazılımlarla çakışarak bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olabilmektedir. Bu problemlerin ortadan kaldırılması için bilgisayarınıza bakım yaptırmalısınız.
Bilgisayarınızın düzgün bir biçimde çalışmasını istiyorsanız bilgisayarınızı virüslerden arındırmak zorundasınız. Bilgisayarınızda virüs yer alıyorsa bilgisayarınız olağan performansından çok daha yavaş çalışacaktır. Virüs temizleme hizmetinin bilgisayarın durumuna göre ekstra maliyetli olacağını unutmamalısınız.
Hard disk kontrollerini gerçekleştirmek için bakım yaptırmalısınız. Hard diskinizde bozuk veya hatalı sektör olmadığından emin olmak için düzenli kontroller şarttır. Bozuk veya hatalı sektörler bilgisayarınızın başlangıçtan itibaren yavaş çalışmasına neden olabilecektir. Bu tür problemler yaşamak istemiyorsanız bilgisayarınızın bakımını düzenli bir biçimde yaptırmalısınız.

Yeni bilgisayar kurulumuna hangi işlemler dahildir?

 • Eski bilgisayardan veya yedeklerden yeni bilgisayarınıza dosya transferi
 • İnternet ve işletim sistemi ayarları
 • İsteğe bağlı yazılım yüklemeleri ve yapılandırmaları
 • Güvenlik yazılımların yüklenmesi ve ayarlarının yapılması
 • İşletim sistemi güncellemelerinin yükelnmesi
 • Yeni bilgisayar sistemi hakkında bilgilendirmeler

Ofisinize veya evinize gelmemizi ister misiniz?

Uzman ekibimiz sizi yerinizde ziyaret ederek yeni bilgisayar kurulumunu gerçekleştirebilecektir. Bilgisayarınız taşınması ağır bir cihaz olabilir veya yaptırmak istediğiniz daha farklı kişiselleştirilmiş ayarlar olabilir. Sebebi ne olursa olsun bilgisayarınızın çalışacağı yerde kurulmasını isteyebilirsiniz. Yeni bilgisayarınızı çalışır hale getiririz, eski bilgisayarınızdan verileri alıp yeni bilgisayarınıza taşıyabiliriz, yazıcınızın ayarlarını yapabiliriz ve eğer isterseniz sizin için daha farklı çözümler üretebiliriz.

İletişim : 05379543707

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara