Acer Spin Servisi

Bilgisayar Tamir Bakım Onarım Merkezi

Acer Spin Servisi

20 Haziran 2020 Acer Spin Servisi Acer Spin Teknik Servisi Denizli Acer Spin Servisi 0

Denizli Acer Spin Laptop-Notebook Servisi

 Denizli Acer  Laptop Servisi sizlere Denizli’nın her ilçesinden ulaşabileceğiniz şekilde hizmet vermektedir. Getirdiğiniz cihazlar için arıza tespit ücreti alınmamaktadır. Ek olarak cihazlarınızın donanımsal teknik hizmetleri verilirken yanısıra yazılımsal desteğimizde bulunmaktadır. Format, güvelik sorunları gibi bir çok yazılımsal sorunda da Denizli Acer Servisi yanınızdadır. Donanımsal sorunlarınız da ise değişen yedek parçalar ; ekran, ram, anakart, harddisk gibi birçok parça orjinal ve faturalı değiştirilir. Yaptığımız işlemlerin garantili olmasını sağlayarak aynı sorunla karşılaşmamanız için önlem aldığımızı söyleyebiliriz.

Arıza Tespit

      Asrıza tespit ardından sizlere bilgi verip ne kadar sürede cihazınızı geri alabileceğinizi net olarak söylemekteyiz. Amacımız zamandan ve paradan tasarruf etmeniz, en kısa sürede cihazınızı kullanılabilir durumda tekrar almanızdır. Bu sebeple mutlu müşterilerimiz her zaman en iyi referanslarımız olmuştur.

Güvenli ve Hızlı Servis

Güvenebileceğiniz servis sayısı az olmakla birlikte tam olarak sorununuzu anlamayan ve gereksiz yere hatayı çözemeyecek sizi bekleten işletmelerden uzak durmanızı öneririz. Çünkü aldığımız en çok müşteri dönüşleri arasında yanlış yapılan arıza tespitler gereksiz masraflar müşterilerimizi bu konuda zarara uğratmaktadır. Unutmayın her zaman doğru kişiler ve doğru servis tarafından yapılan arıza tespit, cihazın en kısa sürede tekrar işlevsel hale gelmesinde çok etkilidir. Bu yüzden tam donanımlı yetkin kadromuzla cihazlarınızı çok iyi tanıyor, sorunlarını biliyor ve işlemleri buna göre uyguluyoruz. Ayrıca belirtmek isteriz ki tüm servis işlemlerimiz garantili ve faturalıdır.

Neler Yapıyoruz ?

Acer Spin Laptop Orjinal Batarya ve Adaptör

Acer Laptop ve Acer notebook bilgisayarlarınızın çalışma süresini etkileyen en önemli unsurlar batarya ve sarz adaptörleri diyebiliriz. Uzun süre yanlış kullanım söz konusu olduğunda ömürleri de buna oranla azalmaktadır. Kullandığınız adaptörün özellikle orjinal olması ve bilgisayarlarınızın bataryası tam bitmeden tekrar ard arda sarj etmek bataryaya zarar vermektedir. Uzun süre kullandığınız fakat çok masraflı olacağını düşündüğünüz için orjinal adaptörünüzün bakım ve onarımı servisimizde yapılmaktadır. Çünkü acer laptop adaptör kullanımı diğer bilgisayarlarda da olduğu gibi çok önemlidir. Ayrıca acer laptop batarya ömürleri diğer yan sanayii ürünlerine nazaran çok daha uzundur. Yani ucuz batarya ve adaptör kullanımı ilk etapta size cazip gelebilir fakat uzun vadede zararları hem acer bilgisayarınız için hemde sizin için maddi yönden zararlıdır.

Acer Spin LCD-Led Ekran Değişimi ve Tamiri

Acer bilgisayarlarınızın günlük hayatta olan dayanıklılığı maalesef ekranlarında geçerli değildir. Kullandığınız laptopların en hassas bölgelerinden olan ekranlar, belirli durumlarda arızalanır, kırılır veya çatlayabilir. Bu tür durumlarda ekranın tamir edilmesi eğer böyle bir imkan yoksa en son çare değiştirilmesi gerekmektedir. Acer servisi olarak genelde bu tür durumlarda belirli test ve analizler yaparak olabildiğince durumu en uygun fiyat ve hızlı şekilde çözmek için tamir işlemini tercih ediyoruz. Acer laptop ekran değişimi yapılırken de kullandığımız ekranlar cihazınız ile birebir uyumlu ve orjinal olmaktadır. Aksi takdirde bir süre sonra bilgisayarınızda tekrar aynı sorun ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle orjinal olmayan ekranlarla yanlış olarak değişim sonucu müşterilerimiz kısa süre sonra tekrar mağdur olmaktadır. Bu yüzden böyle bir işlem yaptıracaksanız acer servisimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Ekran değişimi işlemi test ve analizler dahil toplam 15-30 dk. arasında servisimizde hızlıca yapılmaktadır.

Acer Spin Ekran Kartı Değişimi ve Tamiri

Müşterilerimizin genellikle yaşadığı problemler arasında olan ekran kartı sorunları genellikle chip değişimi işlemi gerektirmektedir. Özellikle artan parça fiyatları konusuna baktığımızda müşterilerimiz için en hesaplı ve kalıcı çözümler aramak için her geçen gün daha fazlasını hedefliyoruz. Bu yüzden servisimize gelen cihazlarda öncelikle belirli testler ve denemeler sonucu ekran kartı tamiri için uygun mu ? uygun ise onu yapmak için çalışıyoruz. Çünkü hedefimizde tamir edilebilecek durumda olan bütün malzemeleri kullanarak tamir etmek ve değerlendirmek var diyebiliriz. Ayrıca ekran kartlarında chip değişimi gerektiren işlemlerde yine kendi atölyemizde chip değişimi işlemleri yapmaktayız. Son çare olarak eğer acer ekran kartı değişimi işlemi gerekecekse servisimizde uzman teknisyenlerimiz sizin için ihtiyacınıza yönelik uygun fiyatta ve uyumlu modeldeki ekran kartını seçmenizde yardımcı olacaktır.

Acer Spin Anakart Değişimi ve Tamiri

Acer anakart her bilgisayarda olduğu gibi merkez görevini görmektedir. Bütün parçaların ortak ve birleşim noktası olan anakartların genelde bozulmasının başlıca sebepleri yazılımsal ve yanlış güç akımından dolayı olsa da tam teşhisi koymamız için serviste incelememiz gerekmektedir. Bilgisayarınızın driverlarının güncel olmalı ve gerekli bakımların yapılmış olması oluşabilecek anakart arızalarının önüne geçmekte son derece önemlidir. Acer bilgisayar anakart tamiri konusunda uzman teknik ekibimiz ve yeterli teknik donanıma sahip servisimizde tüm anakart sorunlarının yazılımsal ve donanımsal problemleri çözülmektedir. Ayrıca modelini yükseltmek istediğiniz veya değişiklik yapmak istediğinizde sürekli olarak çeşitli acer anakart değişimi için uygun çeşitler stoklarımızda bulunmaktadır.

Acer Spin Laptop Harddisk Değişimi

Bilgisayarlar için harddiskler tutulan verilerin işlemesinde ve hafıza görevinde kullanılmaktadır. Özellikle işletim sistemlerinin çalışma merkezi olan harddiskler genelde yazılımsal sorunlardan dolayı etkilenip arıza vermekte veya bozulmaktadır. Bu tür durumlarda servisimizde acer harddisk çeşitleri sürekli bulunmaktadır. Fakat çoğu zaman değişime bile gerek kalmadan yazılımsal olan sorunlar, özellikle laptop mavi ekran sorunları gibi çeşitli problemler servisimizde uzman teknisyenler tarafından dakikalar içinde çözülüp aynı gün teslim edilmektedir. Bu sebeple harddisk değişimi ve harddisk tamiri gibi konularda direkt servisimizi tercih edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara